Už známe rozdělení devíti ministerstev
Oto Šlus - Ministerstvo financí • neúplatný státní úředník • důsledný a nekompromisní • přijde na jakékoliv daňové úniky • jackpot pro státní kasu
František Ozzák Pacovský - Ministerstvo kultury • nikdo nerozumí kultuře lépe • hudba není kšeft • poslal by OSA do řiti
Iva Pacovská - Ministerstvo životního prostředí • zelená moralistka • místo besedy jde radši uklízet odpad • irituje jí i likvidace myší
Lexa Bůček - Ministerstva pro místní rozvoj • hulí trávu • hudební vkus, reggae, rock jezdí na CzechTek (nebo se alespoň snažil) • rebelská vizáž, snaží se vzepřít systému • umí to s počítači, schopnější než vypadá, ale často něco dosere
Simona Bůčková - Ministerstvo obrany • otevřela si podnikání v krytu, aby byla připravena na válku • plně si uvědomuje hrozbu v podobě Putina • je si vědoma ruských agentů na našem území • zvládla by dělat premiérku • sesadí Babiše, převezme jeho místo a pošle ho do řiti
Marcela Divičová - Ministerstvo průmyslu a obchodu • vdaná za bohatého podnikatele/mafiána • chce zdědit ocelárnu v Chorvatsku • organizační talent • odvrátila krach podniku
Tomáš Pacovský - Ministerstvo práce a sociálních věcí • drobný podnikatel • rozumí finančním potížím, výchově dítěte bez partnera • platí cizí dluhy a zachraňuje před bezdomovectvím
Saša Bůčková - Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy • kariérní poradce ji doporučil studovat pedagogiku • asociální naivní introvert, ale inteligentní a pořád kvalitnější, než většina dosavadních ministrů
Horváth - Ministerstvo spravedlnosti • kriminálník a pochybná existence, kvality hodné ministra spravedlnosti • využívá své kontakty na ministerstvu, aby provozoval na černo hospodu
@AdamPiechowicz1 a kdo bude premiér?
@PavPrazak Simona zvládne obojí
@AdamPiechowicz1 Zdravotnictví: Doktor Malík - lepší než ten flink Brožek Zemědělství: Cyril Mišoň - má pod sebou Státní potravinářskou a zemědělskou inspekci
@AdamPiechowicz1 Simona Bůčková by nezvládla obranu, když ani nezvládne ochranu (kvůli tomu, že ji nezvládla má nyní dvojčata).
@AdamPiechowicz1 Lexa a místní rozvoj. Tomu říkám teprve něco! Chyběl tomu už jen premiér.
@AdamPiechowicz1 Reálně bych raději bral tohle 😂😂😂
@AdamPiechowicz1 Co vy na to? @kufPkuf @VlasekMrtn @SkodaOndrej
@AdamPiechowicz1 Horvy 🤟
@AdamPiechowicz1 Vždycky se něco najde. 🫶










