Published: November 2, 2025
0
0
9

Ziomeczki wrzucają przykłady z @deweloperuch czy @zametr gdzie ludzie brali w piku kwadraty za 16k z metra, a teraz deweloper ma np. 12k i... nie może sprzedać. Tymczasem konkurencyjny deweloper już puszcza po 11600. Czy spadki dziwią, no mnie nie XD Ale nawet mnie zaskakuje

Share this thread

Read on Twitter

View original thread

Navigate thread

1/1