Published: November 5, 2025
230
19
224

Návrat k Dluhopisům Republiky neznamená víc půjčování. Znamená, že úroky z českého dluhu půjdou přímo českým domácnostem, ne jen zahraničním investorům a bankám. Chci, aby občané drželi aspoň 5 % státního dluhu. Vydělá stát i lidé 👍 Banky si vydělaly dost za @Zbynek_Stanjura 👋

@alenaschillerov @Zbynek_Stanjura Takže občané mají dělat charitu pro stát a půjčovat mu za nižší úrok než je výnos z investic? Jako vážně?

@alenaschillerov @Zbynek_Stanjura What the fuck did I just read

@alenaschillerov @Zbynek_Stanjura Dluhopis neni forma půjčky? Tvl.. Bůh nas ochraňuj před vládou těchto expertů.

@alenaschillerov @Zbynek_Stanjura Hlavně aby na dluhopisu byla Česká vlajka! To si pak dezolati vezmou další půjčku, aby se cítili víc vlastenci

@alenaschillerov @Zbynek_Stanjura Tahle sv..e rozpráší nejen státní ,ale i soukromé a až se bude muset vyplácet s úroky,bude dávno pryč,Vykopat.

@alenaschillerov @Zbynek_Stanjura Doslova to hodím do jakéhokoliv jiného ETF a dostanu z toho víc %.

@alenaschillerov @Zbynek_Stanjura Takže mi chcete tvrdit, že když si vezmu půjčku, tak vydělám? To je revoluční myšlenka.

@alenaschillerov @Zbynek_Stanjura Ty woe a to děláte Ekonomii? Dluhopis je prostě dluh který se musí splácet stejně jako půjčka 😀🤣

@alenaschillerov @Zbynek_Stanjura Kolik bude výnos těch dluhopisů?

@alenaschillerov @Zbynek_Stanjura Půjčování jako půjčování... Platit to bude kdo.....

@alenaschillerov @Zbynek_Stanjura DLUHopisy a ona napíše, že se nejedná o zadlužování :D

@alenaschillerov @Zbynek_Stanjura Jasný, dluh ze kterého vydělají občané se nepočítá jako dluh hehe....

@alenaschillerov @Zbynek_Stanjura My se ti na ty tvoje dluhopisy za 3% vykašlem. Takoví idioti nejsme.

@alenaschillerov @Zbynek_Stanjura Dlužena von bankrot a její lekce.....toto je nebo není finanční doporučení? 😂😂😂😂

@alenaschillerov @Zbynek_Stanjura Neznamená víc půjčovávní? A ty peníze z těch dluhopisů si tedy nepůjčujete? Jak vydělá stát na zadlužování přes dluhopisy?

@alenaschillerov @Zbynek_Stanjura Hele a jak k tomu prijdou chudi co si zadny dluhopis koupit nemuzou i kdyby chteli? Ten vyssi urok co na nich bude (oproti trhu) je v zasade na ne corka

@alenaschillerov @Zbynek_Stanjura Zatím jsem teda neslyšel ani slovo o nějakých výnosech z takové plánované investice. A investovat jen tak na charitu mohu přece jinde, kde s těmi penězi naloží efektivně a cíleně.

@alenaschillerov @Zbynek_Stanjura Takze zahranicni investori a banky budou mit zakaz kupovat dluhopisy, budou mit zakaz pujcovat statu penize?

@alenaschillerov @Zbynek_Stanjura Už se to roztáčí! Drahý volby, drahý...

@alenaschillerov @Zbynek_Stanjura Mám americkej, držím to jako cash ekvivalent pro budoucí investice. Díky, nechci 🙃

@alenaschillerov @Zbynek_Stanjura Jak je na tom ten fond ze ktereho se vsechno zaplati co zalozil bures a kam maji banky naposilat ty bambiliony?

@alenaschillerov @Zbynek_Stanjura Takže když vydáte dluhopisy, tak si nepůjčujete?

@alenaschillerov @Zbynek_Stanjura Alenka už zase čekuje zastavárny a lichváře...

@alenaschillerov @Zbynek_Stanjura Nelhat prosim pani mela ste hubu plnou kecu pred volbami!!!

@alenaschillerov @Zbynek_Stanjura A je to tu. Dlužena si začíná půjčovat. Běž doprdele ty amatérko.

@alenaschillerov @Zbynek_Stanjura Takže další Ponzák.

@alenaschillerov @Zbynek_Stanjura Od Dluženy Von Bankrot bych si koupil možná inflační dluhopis.😂

@alenaschillerov @Zbynek_Stanjura Skvělé… jsem rád, že i se svým tempem ty peníze vyvedu do eur dřív, než je dokážete znehodnotit 😄

@alenaschillerov @Zbynek_Stanjura Prosím, řekněte mi, že toto je parodický účet.

@alenaschillerov @Zbynek_Stanjura Radši už zvolte Tomia do křesla a nevybuřuj furt blbě.

@alenaschillerov @Zbynek_Stanjura Škoda, že tomu nerozumíte. Bože, díky za ty dary.

@alenaschillerov @Zbynek_Stanjura Vždyť Andrej říkal, že tu je hen ten bilión nebo dva.... že by zase lhal.....

@alenaschillerov @Zbynek_Stanjura Bude úrok alespoň na úrovni inflace? Slyšela jste už někdy ta slova v předchozí větě?

@alenaschillerov @Zbynek_Stanjura A ty dluhopisy, ty budou korunové, prosimpěkně?

@alenaschillerov @Zbynek_Stanjura Nejde o „výdělek“ pro stát – spíše o dražší formu financování, která má politický a symbolický rozměr (zapojení občanů). Cíl 5 % je spíše přání než realita – v minulosti se k němu stát ani nepřiblížil.

@alenaschillerov @Zbynek_Stanjura Jasně, a lidi budou zase jen platit vaše rozhazování. A vy na ně pak ještě zakleknete, aby to zdanili. To si ty svoje úspory radši rozfofruju sama, než abych to vrazila do týhle rozhazovačný bandy. Ale chápu, z cizího krev neteče. Ať si to od vás koupí ti, kteří vás volili.

Share this thread

Read on Twitter

View original thread

Navigate thread

1/37